Gigi D'Alessio
Új tag
Gigi D'Alessio írta:Szerintem hamarosan téves, meg nem történt dolgokat fogtok idézni tőlem. Szerintem.
Minden megérzésem így váljon valóra... :rohog:
Gigi D'Alessio írta:Szerintem hamarosan téves, meg nem történt dolgokat fogtok idézni tőlem. Szerintem.
Számítottam rád Sunra! :meghajolo: :kalapacs: :rohog: :rohog:Sunra írta:Jövőre kedves DX egyetlen újítás lesz, az, hogy csak a 3 vagy több karakterből álló nevűek szavazhatnak :rohog:
:koccint:
Most akko mié is?Ottokar írta:Boccs, Hoki, de a szabályzat szerint csak egy képet lehet csatolni a kedvencedről.
Most akkó' bannoljalak???
Jah és a szavazatod is érvénytelenítem, oksa?![]()
hokuszpok írta:Most akko mié is?
Egy kép vót, videórol meg nem volt szó.![]()
CollegeKowa írta:Hehe, szal ha 68 képet összepakolok 1db jpg-re akkor az egynek számít?![]()
Amúgy meg hagy ne legyen már igazam és tudjon még meglepni a borda...szal nyerjen már Angelina Jolie.![]()
hokuszpok írta:College![]()
no reklám, vannak olyan fórumok, ahova fel sem engednek rawcapokat, csak collegeket![]()
laca írta:asszem repülni fog egy kedves tagunk aki ma regelt... a régi regjével együtt...
csak Te nem tudod nálam mitől ment el, mert egyáltalán nem érdekel h melyik tündér nyeri a bajnokságot, de amit láttam attól beindult a vezírhangya :felfort:Kowa írta:Collage-on általában összetartozó képek vannak, a tiéden meg 3 tök különböző volt. :huzdra:
Azé jó látni hogy másnál is elmehet a kisvonat, nemcsak nálam...![]()
pappys írta:LACA!
Annyi topikon örömködheti ki magát a modi-csapat. Miért pont itt?A szavazást Ti írjátok ki, miért magatok bagatellizáljátok el?
Egy francokat akarom fagyasztani a hangulatot, csak megijedtem, hogy a kis tündi-bündi csemetét kell a kabáthajtókámra tűzni.
:koccint:
Én nem tudhatom...hokuszpok írta:csak Te nem tudod nálam mitől ment el...